Home | Projekty | Bytový dům Suché Vrbné

Bytový dům Suché Vrbné  

Bytový dům Suché Vrbné


O PROJEKTU

Nový projekt „Bytový dům Suché Vrbné“ s výhledy na město České Budějovice se nachází v blízkosti centra, v části Suché Vrbné, ulice Ledenická. 


V okolí této oblíbené a klidné lokality najdete plnou občanskou vybavenost a skvělou dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávky MHD (7 minut do centra), škola, školka, obchodní centrum, lékárna, pošta i sportoviště. 


Energeticky efektivní dům dokonale zapadá do stávající zástavby,  respektuje moderní  trendy ochrany životního prostředí a nabízí tak dokonalé bydlení v blízkosti centra i přírody. Předpokládaný energetický štítek B. 


Nabízíme celkem 13 nových bytů o velikosti 1+kk až 4+kk s balkonem nebo terasou a díky využití podkroví jsou v nabídce i mezonetové byty. Bezpečné, soukromé parkování  je zajištěno ve dvoře, k dispozici je výtah, kolárna a sklepní kóje. 


Zařízení koupelny, obklady a dlažby, interiérové dveře a podlahové krytiny jsou v kvalitním standardním provedení a během první fáze stavby  má zákazník možnost vybrat si jiné vybavení dle svých cenových možností a vybavit tak byt podle svých představ.


Nabízíme i možnost různých více prací jako např. instalaci předokenních žaluzií  (příprava na jejich instalaci je již zahrnuta v ceně bytu).


Již neplatíte nic navíc, cena za byt je včetně parkovacího místa a sklepní kóje .
Očekávaný termín dokončení 12/2021.
Půdorysy

Download


Mám zájem o projektToto pole je vyžadováno
Toto pole je vyžadováno Nepsrávný email
Toto pole je vyžadováno
Vaš zpráva byla úspěšně odeslána.
Bohužel se nepovedlo zprávu odeslat. Zkuste prosím ještě jednou.

Kontakt

Vastbouw Czech s.r.o.

Mánesova 459/46

370 01 České Budějovice

 387 202 973