Home | Energy Building

Inovativní udržitelnost  

Celková koncepce udržitelnosti budov  

VASTBOUW & ENERGY BUILDING

Vastbouw a Energy Building Vám pomohou při přípravě a realizaci energeticky úsporných opatření při renovaci stávajících budov a výstavbě nových. Díky inovativním technologiím doporučíme a navrhneme to nejlepší, energeticky úsporné řešení.
Společně nabízíme jedinečnou kombinaci znalostí a schopností při budování energeticky efektivních stavebních projektů.

Energy Building tvoří síť spolupracujících podniků, v nichž se sdružují všechny znalosti a zkušenosti pro efektivní využití energie, úsporu nákladů a ochranu životního prostředí.


INOVATIVNÍ & ENERGETICKY ÚSPORNÉ BUDOVY

Energy Building používá 2-stupňovou strategii k dosažení nejefektivnějšího řešení pro každou budovu. Snižujeme spotřebu energie tím, že zabráníme plýtvání a maximálně využijeme obnovitelné zdroje vítr, vodu a slunce. Tyto dva hlavní kroky jsou základem pro každé inovativní energetické řešení. Tímto způsobem získá každá budova nejlepší možné energetické ohodnocení a dobrou investici do budoucna!


CELKOVÝ KONCEPT ENERGETICKÉ UDRŽITELNOSTI KAŽDÉ STAVBY

energetický systém domuV Energy Building se díváme na rodinný dům, veřejnou budovu nebo bytové domy jako na jeden celke malých součástí a řešíme všechny aspekty, které mohou nastat, abychom dosáhli energeticky nenáročné či dokonce nulové spotřeby.

Naším snem je vybudování domů tzv. off grid, tedy domů,. které budou plně nezávislé na dodávkách energií od dodavatelů elektřiny, ale také vody a odpoadních vod. 

Současnými prostředky se nám daří stavět energeticky nenáročné budovy a s využitím solárních panelů, infračerveného podlahového vytápění  speciálních nátěrů dokážeme vybudovat dlouhodobě nejen energeticky udržitelné budovy.


Napište nám

Toto pole je vyžadováno
Toto pole je vyžadováno Nesprávný email
Toto pole je vyžadováno
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se bohužel nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím znovu.

Najdete nás

Vastbouw Czech s.r.o.

Mánesova 459/46

370 01 České Budějovice

 387 202 973

logo-energybuilding